0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Kalendorius „Išminties Žodis“ 2024 metams (lietuvių kalba)

Skubame pasidalinti džiugia žinia! Ką tik rusų kalba išleistas naujas 2024 metų kalendorius su Valdovų atvaizdais ir citatomis iš Laiškų! Šiais metais kalendoriaus tema - gėlės!

Vieneto kaina (vnt.): 10,00 €
Aprašymas

Skubame pasidalinti džiugia žinia! Ką tik lietuvių kalba išleistas naujas 2024 metų kalendorius su Valdovų atvaizdais ir citatomis iš Laiškų! Šiais metais kalendoriaus tema - gėlės!

Gamtos fone esantys Valdovų atvaizdai su citatomis iš Mokymo padeda pakylėti sąmonę ir susiderinti su Aukščiausiais pasauliais. Per daugelį metų kalendorius su Valdovų atvaizdais pamilo dauguma Leidybos Namų „SiriuS“ knygų skaitytojų, jie tapo gera dovana Naujųjų metų proga.

Kaip ir visada, kalendoriuje yra pažymėtos svarbios datos: kiekvieno mėnesio 23-ios dienos dispensacijos, Motinos Marijos Malonės Valanda, o taip pat vasaros ir žiemos saulėgrįžų bei pavasario ir rudens lygiadienių dienos.

Labai tikimės, kad mūsų nelengvais laikais kalendorius padės palaikyti džiugią nuotaiką ir vidinę harmoniją, o taip pat kryptingai stiebtis link didžiojo Mokymo, kurį Valdovai davė per savo Pasiuntinį Tatjaną Nikolajevną Mikušiną.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Kalendorius „Išminties Žodis“ 2024 metams (lietuvių kalba)
10,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau