0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Kuthumi

Mahatma Kut Humi buvo vienas iš tų nedaugelio, kurie XIX amžiuje pasisiūlė pamėginti apšviesti Vakarų tautas, duoti jiems supratimą apie seną Mokymą. Šio bandymo rezultatu tapo Teosofijų Draugijos įkūrimas.

Formatas: 105 x 145 x 18;
Puslapių skaičius: 292;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 9,90 €
Aprašymas

Mahatma Kut Humi buvo vienas iš tų nedaugelio, kurie XIX amžiuje pasisiūlė pamėginti apšviesti Vakarų tautas, duoti jiems supratimą apie seną Mokymą. Šio bandymo rezultatu tapo Teosofijų Draugijos įkūrimas.

Yra žinomi kai kurie prieš tai buvę Mahatmos Kut Humi įsikūnijimai: Jis buvo Pitagoru, Pranciškumi Asyžiečiu, Šachu Džachanu - Tadž Mahalo sukūrėju.

Šiandien Valdovas Kut Humi kreipiasi į Žemės žmones per Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinį T.N. Mikušiną.

Mahatmos Kut Humi Laiškų temos apima platų klausimų spektrą. Daug pasakyta apie žmogaus sandarą, jo ir Visatos evoliuciją. Viena iš svarbiausių temų yra žmonių tarpusavio santykių šeimoje tema. Kut Humi - meistras psichologas. Kaip jis pats sako: "Aš ateinu vėl ir vėl, ir mūsų pokalbiai primena tai, kaip aš su subtiliausiais instrumentais - pincetu ir teptuku - mėginu atrasti ir parodyti jums tuos subtilius procesus, kurie vyksta jūsų sąmonėje".

Didelė Valdovo Kut Humi Laiškų dalis yra skirta Karmos bei Reinkarnacijos Įstatymams. Kut Humi labai detaliai ir suprantamai pasakoja apie karmos veikimą šeimos ir giminės rėmuose, apie neveikimo karmą, apie gerąją karmą ir apie dar daug ką.

Knygoje yra Mahatmos Kut Humi vibracijos ir, neabejotinai, suteiks galimybę pajusti Jo išmintį, meilę bei rūpestį Žemės žmonėmis.

"Jūs gaunate tik tai, ką siunčiate pasauliui. Ir jeigu jūs per visą šį savo gyvenimą ir per visus savo praėjusius gyvenimus neatlikote nė vieno gero poelgio, tai kodėl jūs manote, kad kai jums prireiks pagalbos, tai Viešpats atsilieps į jūsų prašymą?

Todėl, jeigu aš būčiau įsikūnijime, tai aš jūsų vietoje stengčiausi visas savo jėgas, visą savo energiją ir visas savo pinigines lėšas skirti pagalbai toms gyvoms būtybėms, kurioms reikalinga jūsų pagalba. Šiuo atveju jūsų geri darbai kaupsis energijos pavidalu jūsų kauzaliniame kūne. Ir šitai yra panašu į tai, kai jūs atidedate pinigus juodai dienai. Bet tiktai jūs atidedate savo pinigus energijos pavidalu kitame pasaulyje. Ir nėra jūsų pasaulyje patikimesnės vietos šiai energijai ir šioms jūsų santaupoms saugoti.

Bet šios savo energijos jūs galite visada pareikalauti kreipdamiesi į Dievą tuo momentu, kai jums bus reikalinga Dieviškoji pagalba".

Numylėtinis Kuthumi, 2005 m. birželio 6 d.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Kuthumi
9,90 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau