0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Išminties Žodis, tritomis

Tai unikalios knygos, kurias sudaro Išminties Valdovų (Šambalos Valdovų) Laiškai, priimtų Pasiuntinio Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos. Laiškai apima periodą nuo 2005 m. kovo 4 d. iki 2015 m. birželio 21 d. Viso 21 diktavimų ciklas, 472 Laiškai.

Formatas: 155 x 215;
Puslapių skaičius: 672, 562, 578;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 34,50 €
Aprašymas

Tai unikalios knygos, kurias sudaro Išminties Valdovų (Šambalos Valdovų) Laiškai, priimtų Pasiuntinio Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos. Laiškai apima periodą nuo 2005 m. kovo 4 d. iki 2015 m. birželio 21 d. Viso 21 diktavimų ciklas, kuriuos sudaro 472 Laiškai.

Laiškai pateikiami Pokalbių forma, kuriuos Tatjana Nikolajevna užrašo panaudodama specialią meditacijos metodiką, esant aukšto dvasingumo Esybėms. Per 10 metų Pasiuntinys priėmė daugiau nei 470 Laiškų, kurie visi yra pateikiami knygų serijoje "Išminties Žodis".

Daugelis Išminties Valdovų mums yra gerai žinomi - tai Jėzus, Motina Marija, Gautama Buda, Mahatmos El Morija ir Kuthumi, Sen Žermenas. Kiti, išties Kosminio mastelio Valdovai: Viešpats Šiva, Viešpats Sūrja, Helijas.

Išminties Valdovai duoda žinias apie Karmos Įstatymą, Reinkarnacijos Įstatymą, Įšventinimų Kelią, apie tai kaip žmonija įgavo protą, apie mūsų Aukščiausiąjį Aš ir ryšį su Juo, apie besikeičiančią situaciją planetoje. Be fundamentalių Įstatymų, Valdovai pateikia daugybę praktinių rekomendacijų, susijusių su teisingu požiūriu į pinigus, į seksualinę energiją, į darbą. Reikšmingą vietą užima dvasinės praktikos ir Dieviškosios malonės - dispensacijos, daugelis jų čia yra aprašytos.

Kiekvienas diktavimas be informacijos taip pat turi savyje ir Valdovo energiją, kurią kiekvienas gali pajusti pats skaitydamas Laišką.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Išminties Žodis, tritomis
34,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau