0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Dvasinė Rusijos misija (rusų kalba)

2005 metais į Rusijos žemę atėjo Didžiosios Baltosios Brolijos Mokymas per Pasiuntinį Tatjaną Nikolajevną Mikušiną. Knygoje "Dvasinė Rusijos misija" surinkti Išminties Valdovų Laiškai, skirti būtent šios šalies tautai.

Formatas: 118 x 163;
Puslapių skaičius: 248;
Viršelis: kietas;
4 spalvotos iliustracijos

Vieneto kaina (vnt): 7,00 €
Aprašymas

Per visą mūsų šalies istoriją geriausių Rusijos tautų atstovų protuose gyvavo įsitikinimas tuo, kad Rusija turi savo unikalų kelią, savo ypatingą misiją. Ir šis kelias būtinai bus susijęs su tikėjimu į Dievą.

Šis tikėjimas, į ypatingą šalies kelią, į aukščiausią teisingumą bei dorovinį įstatymą, lydėjo rusų tautą pačių sunkiausių išbandymų metu: karo metais, suirutės, represijų ir paties aršiausio ateizmo metu.

Per paskutinius šimtą metų rusų tauta savo kailiu patyrė, atrodo, visas įmanomas valstybinės ir visuomeninės sanklodos formas: monarchija, socializmas, demokratija... Ir kiekvieną kartą, kai viena ar kita tvarka prieidavo savo liepto galą, rusų žmonės ieškodavo nusiraminimo šiame instinktyviame tikėjime į aukščiausią teisingumą, į aukščiausią Įstatymą, kuris tik jis vienas ir gali būti teisingos žmonių visuomenės pagrindas.

2005 metais į Rusijos žemę atėjo Didžiosios Baltosios Brolijos Mokymas per Pasiuntinį Tatjaną Nikolajevną Mikušiną. Knygoje "Dvasinė Rusijos misija" surinkti Išminties Valdovų Laiškai, skirti būtent šios šalies tautai.

Koks yra Dieviškasis Sumanymas Rusijos žemei ir liaudžiai? Kas yra būtina tam, kad įvyktų šios šalies atgimimas? Koks naujas visuomenės sąrangos bei santykių tarp žmonių būdas turi užgimti Rusijoje ir iš jos išplisti po visą pasaulį?

Apie tai papasakos knyga "Dvasinė Rusijos misija". Knygoje yra prisotinta aukštomis Pakylėtųjų Valdovų energijomis, tikėjimu ir Motinos Žemės - Rusijos atgimimo ateityje siekiu.

"Jūs žinote, kad šiai šaliai paruošta didi Misija – vesti paskui save tautas dvasiniu Keliu. Ir štai dabar pagaliau atvertas kelias ir Rusija išėjo į tą savo kelio tašką, iš kur jau matoma būsima Misija, tą savo kelio tašką, kuris leidžia atskleisti jos Misiją.<...>

...Po to, kai Rusijos tauta – geriausi jos sūnūs ir dukterys, sugebės atlikti atgailą savo širdyje, šiai šaliai atsivers iki šiol neregėta Dieviškoji galimybė.

Jūs labai greitai susidursite su milžinišku dvasingumo sprogimu Rusijoje. Ir jums neturės reikšmės, į kokią šventyklą eiti ir kokioje šventykloje nusilenkti bei klauptis. <...>

Reikia susivienyti vieningame širdžių polėkyje. Reikia susivienyti po tautos dvasinės vienybės šūkiu. Tik po atgailos yra įmanomas dvasinis susivienijimas ir tik po dvasinio susivienijimo Rusija sugebės nusodinti į fizinį planą tuos geriausių žmonijos atstovų dvasinių kūrinių pavyzdžius, kurie dabar yra sukurti subtiliajame plane ir pasiruošę nusodinimui.

Aš turiu jums pasakyti, kad Rusijos ateitis susijusi ne su atsidavimu tam tikram tikėjimui, o su religine tolerancija bet kuriai tikrai Dievo garbinimo išraiškai".

Numylėtinė Motina Marija, 2007 m. birželio 25 d.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Dvasinė Rusijos misija (rusų kalba)
7,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau