0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Senojo Mokymo Sūtros

Šios knygos tikslas – supažindinti skaitytojus su Mokymo, kurio moko Žemės žmoniją Išminties Valdovai, nuostatomis. Knygoje yra 26 Mokymo nuostatos.

Formatas: 110 x 150;
Puslapių skaičius: 224;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 6,50 €
Aprašymas

Šios knygos tikslas – supažindinti skaitytojus su Mokymo, kurio moko Žemės žmoniją Išminties Valdovai, nuostatomis. Knygoje yra 26 Mokymo nuostatos. Šios senosios tiesos atsiskleidžia per citatas iš Laiškų, kuriuos Išminties Valdovai 2005-2012 m. davė per savo Pasiuntinį T. N. Mikušiną. Kiekvieną citatą galima laikyti kaip sūtrą, kurioje yra Mokymo pagrindai ir kuri kviečia apmąstyti ir įprasminti senąsias tiesas.

Pakylėtųjų Valdovų Mokymas nėra naujas. Jam yra milijonai metų. Tai yra ta Tiesa, kurią žmonijos Vedliai atskleisdavo savo mokiniams dar senovės Lemūrijoje ir Atlantidoje. Didieji Visatos Įstatymai, tikrasis Gėrio ir Blogis supratimas, didingas meilės ir pasiaukojimo Kelias atsivers skaitytojui šios knygos puslapiuose.

Knygoje yra 26 Mokymo nuostatos. Šios senovinės tiesos atskleidžiamos per Laiškų, kurias Išminties Valdovai davė per savo Pasiuntinį T.N. Mikušiną 2005-2014 m. laikotarpiu, citatas.

Kiekviena Valdovų citata gali būti vertinama kaip sūtra, kurioje glūdi Mokymo pagrindai, taip pat nuteikianti senųjų tiesų apmąstymui. Kiekviena Mokymo nuostata reikalauja apmąstymo per visą dieną. Šios knygos studijavimas - rimta dvasinė praktika, atverianti kelią į laimingą gyvenimą harmonijoje su visa Visata. Sūtros yra kaip atskiri karoliukai. Medituojantysis jas suveria ant savo sąmonės siūlo, sudarydamas brangųjį vėrinį. Ir šis vėrinys turi stebuklingą savybę - jis duoda galimybę išsigelbėti mūsų Sieloms.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Senojo Mokymo Sūtros
6,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau