0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

Rožiniai
8,50 €

PDFSpausdintiEl.paštas
Motinos Marijos Rožiniai (rusų kalba)

Ši knyga - tikra dovana tiems, kas jaučia vidinį ryšį su Motina Marija, Šventąja Dievo Gimdytoja, ir kreipiasi į ją savo maldose. Į knygą įtraukti vienas didysis Malonės Rožinis ir 13 trumpų rožinių maldų, tame tarpe du rožiniai, skirti Rusijai, jos likimui.

Formatas: 140 x 210;
Puslapių skaičius: 144;
Viršelis: kietas;
Su iliustracijomis

Vieneto kaina (vnt): 8,00 €
Aprašymas

Ši knyga - tikra dovana tiems, kas jaučia vidinį ryšį su Motina Marija, Šventąja Dievo Gimdytoja, ir kreipiasi į ją savo maldose. Žodis Rožinis, verčiant iš lotynų kalbos, reiškia "rožių vainikas". Be abejonės, kad pati Dievo Gimdytoja įkvėpdavo įvairius žmones maldų skaitymui.

Į knygą įtraukti vienas didysis Malonės Rožinis ir 13 trumpų rožinių maldų, tame tarpe du rožiniai, skirti Rusijai, jos likimui. Kiekvienas Rožinis - ypatingas. Motina Marija kreipiasi į mus, guodžia mus gyvenimiškuose sunkumuose, nukreipia doriems darbams. Rožinio skaitymo metu galima pajusti neįtikėtinas Meilės, Švelnumo, Gailestingumo ir Atjautos energijas, kurias siunčia Motina Marija. Motinos Marijos Rožiniai, perduoti per Tatjaną Nikolajevną Mikušiną, pakeitė daugelio žmonių gyvenimus visame pasaulyje, daugeliui jie tapo kasdiene dvasine praktika, gyva malda, nukreipta į Dievą.

Be rusų kalbos, Rožiniai yra išleisti armėnų, lietuvių ir latvių kalbomis.

"Dievas apdovanojo mane gebėjimu apreikšti savo buvimą daugelyje vietų Žemės rutulyje tuo pat metu. Ir ten, kur žmonės prisimena mane ir myli mane, ten visada viešpatauja ypatinga, saugi atmosfera. Aš esu erdvės saugotoja. Ir ten, kur aš galiu būti, šiose vietose Žemėje labai mažai atsitinka įvairių nelaimių.

Ir jeigu jūs nuolatos galėtumėte išsaugoti sąskambį su mano širdimi, tai jūs ir jūsų artimieji bei visi šalia jūsų gyvenantys žmonės būtų apsaugoti".

"Aš tiesiog panorau paimti knygą su Rožiniais nuo lentynos ir perskaityti. Iš pradžių aš nesupratau kaip tai daryti, kaip persijungti nuo maldos į tekstą ir atgal, į ką koncentruotis. Buvo labai stiprūs pojūčiai, bet, kaip aš supratau, pojūčiai nėra svarbiausia praktikoje. Aš gyvenau Piteryje komunaliniame bute tarp tokių jaunuolių, kurie, švelniai tariant, buvo ne be ydingų įpročių. Net nespėliosiu per kokį stebuklą man pavyko susikoncentruoti į Rožinius ir kaip pavyko pasikeisti mano gyvenimo aplinkybėms, bet tai įvyko.

Taip nutiko, kad maždaug po 7 metų nuo Rožinių praktikos pradžios aš patekau pas vedų astrologą. Jis įtikinamai ir detaliai pasakojo apie smulkiausias mano gyvenimo detales (tuo, tiesą sakant, pelnė mano pasitikėjimą), bet tik iki tam tikro momento. Ties šiuo momentu jis pasakė, kad daugiau negali man pasakyti nieko tikro, nes aš pradėjusi daryti kažką, kas pakeitė mano likimą ir daug negatyvo, kuris turėjo įvykti, beje, ne tik su manimi, bet ir su mano artimaisiais, arba neįvyko, arba įvyko gerokai lengvesniu būdu. Ir nuo savęs davė patarimą praktikuoti tą nežinomą jam praktiką kaip galima daugiau. Šia praktika ir buvo Rožiniai..."

Su meile, Olga


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau