0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Pokalbiai apie Karmos Įstatymą

Per praėjusį šimtmetį žinios apie Karmos Įstatymą, plačiai žinomos Indijos, Tibeto, Kinijos gyventojams, tapo pasiekiamos ir Vakarų tautoms. Ir visgi, mes dar labai mažai žinome apie šį fundamentalų Įstatymą.

Formatas: 140 x 200 x 10;
Puslapių skaičius: 174;
Viršelis: minkštas;

Kaina: 4,00 €
Aprašymas

„Karmos Įstatymas yra toks gilus, jog nėra žodžių Jį apibūdinti”. Šie Šri Babadži – vieno iš didingiausių XX amžiaus indų šventųjų žodžiai turi kažką bendro su kito Didingo Mokytojo – Gautamos Budos žodžiais, kuris kalbėjo: „Aš nemokau nieko kito, išskyrus Karmos Įstatymo”. Per praėjusį šimtmetį žinios apie Karmos Įstatymą plačiai žinomos Indijos, Tibeto, Kinijos gyventojams, tapo pasiekiamos ir Vakarų tautoms. Ir visgi, mes dar labai mažai žinome apie šį fundamentalų Įstatymą.

Tam, kad duotų skaitytojui vientisą, harmoningą įsivaizdavimą apie Jį ir yra paskirta T.N. Mikušinos knyga „Pokalbiai apie Karmos Įstatymą”. Daugelis subtilių atpildo Įstatymo briaunų atskleidžiamos šios knygos puslapiuose. Neturto ir turtingumo karma, neteisingų pasirinkimų ir neveikimo karma, geroji karma kaip sėkmės, pasiekimų ir sėkmės gyvenime sąlyga, tėvų ir vaikų karma, sutuoktinių karma. Pats Karmos Įstatymo žinojimas žymiai palengvina mūsų gyvenimišką kelią, o jeigu mes uoliai kuriame gerąją karmą, tai džiaugsmas ir laimė būtinai lydės mus visur, kad ir kur bebūtume! Ši knyga gali atverti skaitytojui naują perspektyvą ir nukreipti jo karmos tėkmę lengvesniu keliu.

"Jeigu Karmos Įstatymo arba Atpildo Įstatymo žinojimas būtų plačiai paplitęs tarp Žemės žmonių, ypač jaunimo tarpe, tai būtų galima užkirsti kelią daugeliui žmonių poelgių, kuriuos jie padaro dėl savo neišmanymo.

Karmos Įstatymo žinojimas yra pirmas žingsnis, būtinas bet kuriam individui, kad nedarytų nuodėmių ir veiktų savo gyvenime vadovaudamasis Dieviškaisiais principais.

Todėl pagrindinė kiekvieno iš jūsų užduotis artimiausiu metu bus kaip galima didesnio žmonių kiekio supažindinimas su Karmos arba Atpildo Įstatymu. Ir pats geriausias pamokymas bus jūsų asmeninis pavyzdys, kurį jūs parodysite savo vaikui, savo šeimai, savo kolegoms darbe".

Numylėtinis Sūrja, 2005 m. birželio 23 d.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Pokalbiai apie Karmos Įstatymą
4,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau