0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Laiptai į Tiesą

Laiškuose duodamos rekomendacijos, skirtos šeimos temai: tikros meilės pasireiškimas mūsų gyvenime; naujos šeimos sukūrimas, remiantis Dieviškaisiais principais; dvasinio ir fizinio pradų balansas.

Formatas: 110 x 175 x 8;
Puslapių skaičius: 224;
Viršelis: kietas;

Kaina: 4,50 €
Aprašymas

Šioje nuostabioje knygoje patalpinti Laiškai, perduoti žmonijos Mokytojų (Šambalos Valdovų) per T.N. Mikušiną.

Laiškuose duodamos rekomendacijos, skirtos šeimos temai: tikros meilės pasireiškimas mūsų gyvenime; naujos šeimos sukūrimas, remiantis Dieviškaisiais principais; dvasinio ir fizinio pradų balansas. Pasakojama apie seksualinę energiją, kuri turi tą pačią prigimtį, kaip ir energija, naudojama kūrybai ir kūrimui mūsų pasaulyje. Ir kai mes išeikvojame savo seksualinį potencialą malonumams, tai kartu atimame iš savę kūrybinę energiją, patys apribojame savo vystymąsi.

Kalbama apie pagalbos vaikams svarbą, apie augančios kartos auklėjimą ir švietimą. Karmos Įstatymas ir persikūnijimų arba reinkarnacijos Įstatymas - štai du svarbiausi Įstatymai, kurie turi būti studijuojami jaunų žmonių mokymo įstaigose kartu su fizika, matematika ir chemija. Šį Įstatymą tiesiog būtina duoti tai kartai, kuri dabar ateina į gyvenimą.

Apie pinigų energiją

"Visus pinigus, kaip ir bet kurią kitą energiją, jums duoda Dievas. Ir tik Jam jūs turite būti dėkingi už viską. Už maistą, kurį jūs valgote. Už drabužius, kuriuos jūs nešiojate. Už jūsų turimą pastogę. Už Mokymą, kurį jūs gaunate iš mūsų. Kai turėsite laisvo laiko, pamąstykite apie mano žodžius. Kai jūs atsilaisvinsite nuo sumaišties ir pinigų bei malonumų vaikymosi".

Numylėtinis Babadži, 2010 m. birželio 7 d.

Apie seksualinę energiją

"...to, kas leidžiama masinėse informacijos priemonėse, Internete, negalima pavadinti jokiais kitais žodžiais, tik kaip visišku moraliniu nuopuoliu.

Pati šviesiausia energija, kuri daro jus panašius į Dievą, žmonijos protuose susisiejo su ištvirkavimais ir su kažkuo netyru.

Jūsų protuose turi būti įvesta tvarka. Jūs turite atskirti šiame klausime tai kas Dieviška ir tai, kas nuo nelabojo. Jūs turite atskirti grūdus nuo pelų visų pirma šiame klausime, nes didžiausias Dieviškosios energijos iškraipymas pasaulyje yra susijęs būtent su visokiausiais seksualiniais iškraipymais".

Numylėtinis Serapis Bėjus, 2009 m. gruodžio 15 d.

Apie vaikų auklėjimą

"Pirmais gyvenimo mėnesiais vaikelio aura gali būti tokia didelė, kaip ištisas miestas. Jūs iš tikro pasitinkate Dangaus pasiuntinį. Tačiau ar darote jūs tai, kas yra būtina, kad pasitiktumėte Dangaus pasiuntinį?

Jūs galvojate, kad jūsų vaikai nieko nesupranta. Jūs manote, kad jie kvaili ir negali suvokti realybės taip, kaip ją matote jūs.

Vaikai ateina į jūsų pasaulį turėdami kito pasaulio vaizdą. Ir labai daugelis iš jų yra išmintingos sielos, perėjusios žemiškąją įšventinimų mokyklą. Ir ką jos mato? Jos mato veblenančius tėvus ir giminaičius. Ir niekas visame pasaulyje nesielgia su jomis, kaip su išmintingomis sielomis, nuo gimimo jau žinančiomis viską".

Viešpats Maitrėja, 2009 m. gruodžio 6 d.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Laiptai į Tiesą
4,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau