0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Jėzus

Mūsų dienomis, Naujos Epochos aušroje, Numylėtinis Jėzus ateina, kad duotų naujus pamokymus Žemės žmonėms per Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinį T.N. Mikušiną.

Formatas: 105 x 145 x 18;
Puslapių skaičius: 218;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 5,30 €
Aprašymas

Numylėtinis Jėzus, ko gero, labiausiai mylimas Išminties Valdovas vakariečių tautų žmonėms. Daugelį šventųjų, pasišventusiųjų, teisuolių įkvėpdavo Jėzaus Kristaus žygdarbis ir jie sekdavo Jo pavyzdžiu. Ir nors Mokytojo Jėzaus atvaizdas yra kiekvienoje krikščioniškoje bažnyčioje, tie 2000 metų, kurie praėjo nuo Jo įsikūnijimo meto Žemėje, paliko savo įspaudą Jo atneštuose Tiesos Žodžiuose.

"... Praėjus vos trims šimtmečiams po mano išėjimo iš fizinio plano, jūs gavote Mokymą, kuris tik iš tolo primena tikrąjį Mokymą, kurį aš daviau. Palyginimui galėtume pateikti žvakės ir saulės pavyzdį. Tokia proporcija liko dabartinėje krikščionybėje mano duoto Mokymo esmė".

Numylėtinis Jėzus, 2009 m. sausio 3 d.

Todėl mūsų dienomis, Naujos Epochos aušroje, Numylėtinis Jėzus ateina, kad duotų naujus pamokymus Žemės žmonėms per Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinį T.N. Mikušiną. Mokytojo Jėzaus Laiškų temos apima platų klausimų spektrą: Jis duoda žinias apie Karmos ir Reinkarnacijos Įstatymus, pamestus šiuolaikinėje krikščionybėje, apie Dievo Karalystę kaip mūsų sąmonės būseną, apie neprievartą, apie ligų ir negalavimų gydymą. Jėzus atskleidžia kai kurias paslaptis, susijusias su Jo paskutinio įsikūnijimo Žemėje misija.

"... Vienu iš mano atėjimo tikslų bei uždavinių buvo duoti Žemės žmonijai Meilės etaloną. Meilės, grįstos ne kūnišku troškimu, o Meilės, grįstos labiau pakylėtu Dieviškuoju jausmu".

Numylėtinis Jėzus, 2007 m. gruodžio 31 d.

Ir, žinoma, viena iš pačių giliausių Tiesų, duotų Mokytojo Jėzaus Jo Laiškuose, yra Mokymas apie Rožių Kelio esmę.

"Aš papasakojau jums Rožių kelio esmę, kuriuo aš ėjau savo įsikūnijimo prieš 2000 metų metu. Nuo to laiko labai daug Šviesos sielų pakartojo mano Kelią. Kai kurias iš jų jūs žinote, jos įėjo į istoriją, kaip šventieji ir pranašai. Apie kitas jūs negirdėjote. Todėl, kad šio Kelio esmė - paaukoti save dėl pasaulio išgelbėjimo. Ir kai tai įvyksta, tai apie tai nekalbama ant kiekvieno kampo".

Numylėtinis Jėzus, 2009 m. gruodžio 11 d.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Jėzus
5,30 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau