0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Motina Marija

Laiškai, duoti Motinos Marijos per T.N. Mikušiną, išties yra pagalbos ranka, kurią Dangus ištiesia Žemės žmonėms ir ypatingai rusų tautai, nes Švenčiausioji Dievo Motina yra Rusijos Globėja.

Formatas: 105 x 145 x 12;
Puslapių skaičius: 120;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 4,70 €
Aprašymas

Švenčiausioji Mergelė Marija, Dievo Motina, Dangaus Karalienė... Kiekvienas Jos žodis - tai gailestingumo ir atjautos Žemės žmonėms žodis. Nėra žmonijai artimesnio Pakylėtojo Valdovo ar Valdovės, nei Motina Marija. Ir tai nėra vien tik žodžiai. Žinomi daugelis Dievo Motinos apsireiškimo atvejų ne tik didiesiems Šventiesiems: Sergijui Radonežiečiui ir Serafimui Sarovskiui. Dangaus Karalienė ne kartą yra apsireiškusi daugeliui žmonių XX amžiuje. Plačiai žinomi Jos apsireiškimai vaikams Portugalijos miestelyje Fatima ir Madžegorje gyvenvietėje (Bosnija ir Hercegovina).

Laiškai, duoti Motinos Marijos per T.N. Mikušiną, išties yra pagalbos ranka, kurią Dangus ištiesia Žemės žmonėms ir ypatingai rusų tautai, nes Švenčiausioji Dievo Motina yra Rusijos Globėja.

Apie ką gi yra Tyriausios Mergelės Laiškai. Motinos Marijos pamokymai labai paprasti ir suprantami. Tai mylinčios Motinos žodžiai, nukreipti savo, ne visada protingai besielgiantiems vaikams. Motina Marija kalba apie atgailą, kuri gali perpus sumažinti karminę naštą, nugulusią ant mūsų sielų, apie būtinybę nuoširdžia malda apginti savo šalį ir savo artimuosius, apie tai, kad mes turime įsileisti į savo gyvenimą Dievą.

Motina Marija kviečia mus reguliariai skirti laiko bendravimui su Ja savo širdyje. Juk meilės energija ir maldos energija, nukreiptos švenčiausiajai Dievo Gimdytojai, suteikia Jai galimybę suteikti pagalbą bei išgijimą mūsų sieloms. O dar Motina Marija primena apie Dieviškąją galimybę - Malonės Valandą, kuri būna kiekvienų metų gruodžio 8-ąją, kai Ji gali ne tik suteikti mums pagalbą, bet taip pat išreikšti Savo buvimą tyroms ir nuoširdžioms širdims.

Aš būsiu su kiekvienu iš jūsų jūsų maldoje. Aš sustiprinsiu jos poveikį ir padėsiu jums. Tačiau aš negaliu nieko dėl jūsų padaryti, jeigu jūs neduodate man nei jūsų maldinės energijos, nei jūsų meilės energijos, kurią jūs siunčiate man, medituodami į mano atvaizdą. Todėl nieko nekaltinkite, jeigu jūs jaučiate negatyvias sąmonės būsenas, jeigu bėdos ir nelaimės užkloja jums akis. Dievas toks mielaširdingas, kad vienos maldos ar liepsningo šaukinio gali pakakti, kad būtų pakeista bet kuri situacija. Visas jūsų maldas ir šaukinius jūs turite atlikti tik vardan Dievo. Mes sugebėsime pakeisti bet kurią situaciją! Mes tai padarysime! Dieviškasis stebuklas yra šalia jūsų. Ir jis pasirengęs pasireikšti, bet stebuklo įvykdymui yra būtina jūsų maldų energija ir jūsų pozityvūs siekiai į laimę, Gerovę bei Gėrį.

Motina Marija, 2013 m. birželio 23 d.Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Motina Marija
4,70 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau