0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Gėris ir Blogis. Asmeninis J.P. Blavatskajos "Slaptosios Doktrinos" perskaitymas (rusų kalba)

Jeigu jūs kada nors skaitėte ar bandėte skaityti J.P. Blavatskajos "Slaptąją Doktriną", jūs, be abejonės, suprasite visą užduoties sudėtingumą, kuri stovėjo priešais T.N. Mikušiną, knygos "Gėris ir Blogis" autorių.

Formatas: 140 x 200;
Puslapių skaičius: 168;
Viršelis: minkštas;

Vieneto kaina (vnt): 6,50 €
Aprašymas

Jeigu jūs kada nors skaitėte ar bandėte skaityti J.P. Blavatskajos "Slaptąją Doktriną", jūs, be abejonės, suprasite visą užduoties sudėtingumą, kuri stovėjo priešais T.N. Mikušiną, knygos "Gėris ir Blogis" autorių. Blavatskajos darbas labai sudėtingas supratimui ne tik dėl dalyko sudėtingumo, bet ir dėl to, kad ten esanti Tiesa paslėpta nuo profano žvilgsnio. Tik žmogus, galintis skaityti "tarp eilučių", intuityviai suvokdamas to kas išdėstyta esmę, gali pasinerti į okultinės "Slaptosios Doktrinos" išminties vandenyną ir iškelti į paviršių Tiesos perlus.

Tokiu būdu buvo parašyta knyga "Gėris ir Blogis. Asmeninis J.P. Blavatskajos "Slaptosios Doktrinos" perskaitymas". Tai nėra analitinių apmąstymų vaisius, tai daugelio metų meditacijos praktikos, kuria užsiima autorė, rezultatas. Tatjana Nikolajevna parašė šią knygą, vedant Išminties Valdovams, tiems patiems, kurie daugiau nei prieš šimtmetį davė žmonijai "Atskleistąją Izidę" ir "Slaptąją Doktriną" per J.P. Blavatskają.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Gėris ir Blogis. Asmeninis J.P. Blavatskajos "Slaptosios Doktrinos" perskaitymas (rusų kalba)
6,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau