0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Apie parduotuvę

PDF
Spausdinti
El. paštas
Parašė freeshop   
Trečiadienis, 2022 Spalis 26 03:00

Šiame tinklapyje veiklą vykdo VšĮ "Siriaus" centras (įm.k.303361051).

Esame ne pelno siekianti organizacija įkurta 2014 metais. Vienas iš veiklos tikslų yra leisti bei platinti Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knygas ir kitais būdais skleisti informaciją apie jas. Jau esame išleidę (2022 m. duomenimis) 20 Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knygų.

Vaizdinė medžiaga, susijusi su knygomis bei kita informacija yra talpinama Youtube kanale Sirius.

Informacija apie knygų užsakymo, jų apmokėjimo, pristatymo bei grąžinimo sąlygas yra patalpinta tinklapyje. Ją galite surasti spausdami žemiau esančias rodykles Ankstesnis ar Kitas.


P A R A M A

Norėdami paremti mūsų veiklą, galite tai padaryti atlikdami mokėjimo pavedimą į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke LT917044060007978165 ir nurodydami mokėjimo paskirtyje Parama.

Taip pat tai galite padaryti, užpildydami prašymą FR0512 per Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS) ir skirdami dalį Jūsų per praėjusius kalendorinius metus sumokėto pajamų mokesčio sumos.

Dėkojame už Jūsų paramą. Ji bus naudojama knygų leidimo, jų platinimo ir informacijos sklaidos apie knygas veikloje.


Atnaujinta Trečiadienis, 2022 Lapkritis 02 17:43
PDF
Spausdinti
El. paštas
Parašė freeshop   
Penktadienis, 2009 Gegužė 22 06:43

Prekių pirkimas e-parduotuvėje:

 • Išsirinkite Jums patinkančią prekę(-es) ir įsidėkite į krepšelį;
 • Nurodykite prekių pristatymui reikalingus asmeninius duomenis: vardą, pavardę, adresą (kur turėtų būti pristatytos prekės), telefono numeris;
 • Pasirinkite prekių pristatymo būdą;
 • Pasirinkite prekių apmokėjimo metodą: per elektroninę bankininkystę arba apmokėti grynaisiais atsiimant prekes sandėlyje Kaune;
 • Patvirtinkite pateiktą informaciją ir laukite žinutės, kad Jūsų užsakymas gautas ir pradėtas vykdyti. Patvirtinimas turi ateiti iškart, tik pateikus užsakymą. Negavus patvirtinimo, patikrinkite savo šiukšliadėžę (spam) arba susisiekite su mumis.
Atnaujinta Trečiadienis, 2022 Gruodis 07 19:37
PDF
Spausdinti
El. paštas
Parašė freeshop   
Penktadienis, 2009 Gegužė 22 00:41

Prekių keitimas ir grąžinimas

 • Prekes, kurių kokybe Pirkėjas nėra patenkintas gali pakeisti arba grąžinti per 14 dienų.
 • Kokybiškų prekių gražinimo kaštus padengia Pirkėjas.
 • Taisyklėse nustatytais prekių grąžinimo atvejais už prekes sumokėti pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gražinimo dienos, pervesdamas pinigus į mokėtojo už prekes banko sąskaitą.
 • Pirkėjui pageidaujant grąžinti prekes, grąžinimo sąlygos derinamos individualiai, Pirkėjui kreipiantis į Pardavėją elektroninio pašto adresu


Atnaujinta Trečiadienis, 2022 Gruodis 07 19:38
PDF
Spausdinti
El. paštas
Parašė freeshop   
Penktadienis, 2009 Gegužė 22 00:40

Apmokėjimas:

 • Grynaisiais atsiimant prekes mūsų sandėlyje Kaune, Gedimino g. 47. Dėl atsiėmimo teirautis telefonu: +370 612 55825 Loreta, +370 699 59151 Timotiejus.
 • Elektronine bankininkyste (taip pat ir Paysera.lt).
 • Pavedimu į sąskaitą:

Gavėjas: VšĮ "Siriaus" centras

Įmonės kodas: 303361051

Bankas: SEB bankas

A/S: LT917044060007978165


Atnaujinta Trečiadienis, 2022 Gruodis 07 19:44
PDF
Spausdinti
El. paštas
Parašė freeshop   
Ketvirtadienis, 2009 Gegužė 21 06:38

Prekės gali būti pristatomos Jūsų pasirinktu būdu (sprendimą nurodysite darydami užsakymą):

 • per LP EXPRESS siuntų paštomatus pristatoma per 1-2 d. Kaina: 2.18 Eur (į paštomatą), 4,30 Eur (gavėjo adresu);
 • per OMNIVA paštomatus per 1-2 d. Kaina 2.79 Eur (į paštomatą Lietuvoje), 5,49 Eur (į paštomatą Latvijoje), 8,24 Eur (į paštomatą Estijoje);
 • Lietuvos teritorijoje gavėjo nurodytu adresu pagal AB "Lietuvos paštas" nustatytus įkainius ir pristatymo sąlygas;
 • į daugelį Europos užsienio šalių* gavėjo nurodytu adresu pagal AB "Lietuvos paštas" nustatytus įkainius ir pristatymo sąlygas;
 • jei užsakymo vertė didesnė nei 40.00 Eur, pristatymas NEMOKAMAS Jūsų pasirinktu būdu (LP Express, OMNIVA paštomatai).

Pristatymas Lietuvoje į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus - 2.18 Eur.

Pristatymas Lietuvoje per OMNIVA paštomatą - 2.79 Eur.

Perkant prekių už 40 Eur ir daugiau – pristatymas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje NEMOKAMAS.


*Pastaba dėl knygų siuntimo į užsienio šalis.

Elektroninėje pardavimo sistemoje, pasirinkus siuntimo būdą į užsienio šalį paštu, galima pasirinkti siuntimą iki 3 kg ir tik į žemiau išvardintas užsienio šalis:

 1. Airija
 2. Austrija
 3. Čekija
 4. Danija
 5. Didžioji Britanija
 6. Estija
 7. Latvija
 8. Lenkija
 9. Liuksemburgas
 10. Norvegija
 11. Prancūzija
 12. Rumunija
 13. Slovakija
 14. Slovėnija
 15. Suomija
 16. Švedija
 17. Šveicarija
 18. Vengrija
 19. Vokietija
Pageidaujant gauti didesnę siuntą nei 3 kg į aukščiau išvardintą užsienio šalį arba pageidaujant gauti siuntą į nepaminėtą užsienio šalį, rašykite mums el-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba skambinkite tel.: +370 698 39749.
Į Latviją ir Estiją siuntiniai taip pat gali būti pristatomi ir per Omniva paštomatus.
Atnaujinta Šeštadienis, 2022 Gruodis 10 20:17
Daugiau straipsnių...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 2

Knyga “Babadži“ (rusų kalba)

Ši knyga tęsia seriją „Išminties Valdovai“.

Knygoje surinkti Babadži Laiškai. Juos jis kviečia mus vadovautis Aukščiausia Išmintimi ir eiti Aukščiausiuoju Keliu, kuris taip pat yra vadinamas Įšventinimų Keliu.


Įsigyti


Knyga „Rožių Kelias“ (rusų kalba)

Ši knyga turi ypatingą vertę, nes jos autorius sudarytoja Tatjana Nikolajevna Mikušina pati perėjo šį Rožių Kelią – dvasinių ieškojimų ir persikeitimo Kelią, įveikė daugybę išbandymų, per kuriuos įgijo neįkainojamą patirtį ir tapo Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntiniu.


Įsigyti


Knyga „Didžiosios Baltosios Brolijos paslaptys“ (rusų kalba)

Per tūkstantmečius įvairiuose pasaulio kampeliuose buvo saugomi sakytiniai ir rašytiniai liudijimai apie Didžiąsias Dvasias, kurios padeda žmonijai ir nukreipia ją jos dvasinėje evoliucijoje. Žinios apie Didžiąją Baltąją Broliją atsispindi visose pasaulinėse religijose, praeities ir dabarties filosofų, keliautojų, dvasinių ieškotojų darbuose.

Knyga praskleidžia Didžiosios Baltosios Brolijos paslaptis, pasakoja apie Brolijos darbą ir jos Pasiuntinius.


Įsigyti


Knyga „Apie Rusijos carus“ (rusų kalba)

Knyga pasakoja apie Romanovų dinastijos kilmę ir apie paskutinio Rusijos imperatoriaus Nikolajaus II šeimą.

Pasakojimas pateiktas kaip močiutės ir senelio pokalbiai su anūkais. Juose pateikiami įdomūs ir mažai žinomi faktai iš Rusijos istorijos. Suaugusieji kartu su jaunaisiais knygos herojais, nagrinėdami pavyzdžius iš Rusijos monarchų gyvenimo, aptaria dvasines dorovines vertybes, kurios buvo svarbios ne tik caro šeimai, bet yra gyvybiškai būtinos ir šiuolaikinėms šeimoms.


Įsigyti


Knyga „Kelionė į Ateitį“ (rusų kalba)

Priešais jus neįprasta knyga. Ji sukurta tam, kad pakeltų nuotaiką nedžiaugsmingų šiandienos įvykių fone, įkvėptų optimizmo ir suteiktų galimybę pasvajoti kartu! Knygos autoriais yra rašytoja Jelena Iljina ir filosofė mistikė Tatjana Mikušina.

Per pirmus du 21-ojo amžiaus dešimtmečius Tatjana Mikušina visiškai stebuklingu, mistiniu būdu užrašė Laiškus, atėjusius į mūsų pasaulį iš Aukščiausiojo, Dieviškojo pasaulio. Knygos tikslas buvo išrinkti iš šimtų Laiškų tuos esminius momentus, kurie yra būtini būtent dabar, kai planeta pereina į Naują Epochą – Vandenio Epochą!


Įsigyti


Knyga „Pagalbos ranka“ (rusų kalba)

Knyga sudaryta T.N. Mikušinos, T.V. Martynenko ir J.J. Iljinos. Žmonija turi Vedlius, Mokytojus, kurie vadina save Pakylėtųjų Pulkais arba Išminties Valdovais.
Valdovai – iš tikrųjų Visatos savanoriai. Milijonus metų jie neatlygintinai ir be paliovos padeda žmonijai jos evoliuciniame vystymesi. Ar padėjo Mokymas šiame etape? Kad gautume atsakymą į šį klausimą, 2020 metų gegužės mėn., pasiūlius Tatjanai Nikolajevnai, buvo įvykdytas projektas „Pagalbos Ranka. Pasidalijimas dvasine patirtimi“.


Įsigyti


Knyga „Gėris ir Blogis“ (rusų kalba)

Ši knyga apjungia dvi T.N. Mikušinos knygas „Gėris ir Blogis. Asmeninis J.P. Blavatskajos „Slaptosios Doktrinos“ perskaitymas“ ir „Gėris ir Blogis. Išminties Valdovų Laiškai“, o taip pat papildyta nauja medžiaga, atskleidžiančia ir pagilinančia šiose dviejose knygose pateikiamus dalykus. Knyga atskleidžia naujas Tiesos briaunas amžinoje filosofinėje temoje apie Gėrį ir Blogį.
Pirmoje dalyje paaiškintos žinios, perduotos žmonijos Mokytojų per J.P. Blavatskają XIX amžiuje ir pamėginta atstatyti Tiesą, susijusią su Liuciferio nuopuoliu, angelų nuopuoliu ir žmonijos nuopuoliu.Antroje dalyje pateikiami rinktiniai Laiškai iš „Išminties Knygos“, kurie papildo ir pagilina pirmos dalies turinį. Laiškai priklauso įvairiems Išminties Valdovams ir sudėti ta chronologine tvarka, kaip jie buvo duodami per T.N. Mikušiną. Trečios knygos pagrindas – O.A. Ivanovos paskaitos, kuriose papildomai apžvelgiami senųjų sąvokų Medis ir Gyvatė simbolizmo klausimai, proto suteikimas žmonijai, žmonijos nuodėmingas nuopuolis, Blogio Žemėje kilmė bei jo būtinumas ir kita. 
Ketvirtoji dalis yra citatų iš Išminties Valdovų Laiškų rinkinys kai kuriais svarbiais temos aspektais. Knyga skirta auditorijai, jau susipažinusiai su J.P. Blavatskajos darbais ir Išminties Valdovų Laiškais.

Įsigyti