0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Jūs mylite, reiškia, jūs gyvi! (rusų kalba)

Ši knyga pašvęsta tam kas svarbiausia mūsų gyvenime - tikram Dieviškajam Meilės supratimui. Pasauliai sukuriami meile, meilėje gimsta vaikai.

Formatas: 98 x 140;
Puslapių skaičius: 160;
Viršelis: kietas;
Spalvotos iliustracijos

Vieneto kaina (vnt.): 6,00 €
Aprašymas

Ši knyga pašvęsta tam kas svarbiausia mūsų gyvenime - tikram Dieviškajam Meilės supratimui. Pasauliai sukuriami meile, meilėje gimsta vaikai.

Deja, mūsų visuomenėje šis pats šviesiausias jausmas dažnai yra visiškai iškraipytas. Iš masinio informavimo priemonių, įkyrios reklamos mes esame nuolatos užverčiami žemais ir nedorais pavyzdžiai, propaguojamas tvirkinantis elgesys tarp lyčių, madoje - vienalytės santuokos, "laisvi" santykiai, ir visa tai vadinama meile.

Kas gi tai yra tikroji Meilė ir kaip išauginti savyje tikrąjį Meilės jausmą? Kaip jis yra susijęs su seksualine energija, šventąja Kundalini energija, kuri buvo duota žmonėms kaip dovana, daranti mus kūrėjais, bet kuri daugumos žmonijos dabar yra panaudojama neteisingai. Kaip teisingai reikėtų vertinti vieną iš svarbiausių įvykių kiekvieno žmogaus gyvenime - vaiko pradėjimą ir gimimą?

Apie tai ir daug ką jūs sužinosite šioje knygoje.

Fragmentai iš knygos "Jūs mylite, reiškia, jūs gyvi!"

"Nėra jėgos šiame pasaulyje, kuri būtų galingesnė už Meilę. Todėl tos jėgos, kurios priėmė sprendimą atsiskirti nuo Dievo, visų pirma parazituoja Dieviškosios Meilės savybės iškraipymų dėka.

Visa sekso, pornografijos industrija, masinių informacijos priemonių propaguojami santykių tarp lyčių stereotipai yra nukreipti būtent į tai, kad sulaikytų jus nuo Dieviškosios Meilės pasireiškimo.

Atrodo, kas čia tokio, jeigu jūs žiūrite filmą, skatinantį jūsų siekį patenkinti lytinį instinktą. Rodos, kas čia tokio, jeigu žiūrėsime į apnuogintą moters kūną, reklamuojantį daiktus, kurie visiškai nereikalingi jūsų dvasiniame kelyje.

Ir daugelis probelmų jūsų pasaulyje, jeigu nepasakius, visos šio pasaulio problemos yra susijusios būtent su meilės trūkumu".

Besąlyginės Meilės Esatis

Apie vaikų pradėjimą

"Nepamirškite apie tai, kad jūs savo karma pririšote save prie jūsų vaikų. Ir būsimuose įsikūnijimuose yra didelė tikimybė, jog galite tapti vaikais tų individų, kurie dabar yra jūsų vaikai.

...Faktiškai jūsų kūdikio pradėjimo momentu jūs kuriate savo ir visos planetos ateitį".

Kuthumi

Apie seksualinę energiją

"Jūsų kultūra nutyli labai daug dalykų, kurie yra tokie natūralūs ir buvo perduodami iš kartos į kartą daugelio tūkstančių metų laikotarpiu. Tai Mokymas apie teisingą seksualinės energijos eikvojimą. Būtent tai, kaip jūs žiūrite į jūsų paslėptą jėgą, į jūsų seksualinį potencialą, lemia tolesnį jūsų evoliucinį kelią.

...Jūsų kūrybinė galia, jūsų kūrybiniai sugebėjimai ir jūsų sveikata yra tiesiogiai susiję su jūsų sugebėjimu valdyti jūsų seksualinę energiją".

Serapis BėjusPirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Jūs mylite, reiškia, jūs gyvi! (rusų kalba)
6,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau