0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Dieviškosios Išminties Lobiai (rusų kalba)

Knygoje sudėtos pačios prasmingiausios ir reikšmingiausios knygos „Išminties Žodis” citatos. Knyga skiriama plačiai skaitytojų auditorijai.

Formatas: 125 x 174;
Puslapių skaičius: 176;
Viršelis: kietas;

Kaina: 4,50 €
Aprašymas

Daugiatomėje T. N. Mikušinos knygoje „Išminties Žodis” yra keletas tūkstančių puslapių teksto.

Ši knyga buvo sudaryta tam, kad patenkintų užimtų žmonių dvasinius poreikius, kurie neturi galimybės skirti daug laiko skaitymui.

Knygoje sudėtos pačios prasmingiausios ir reikšmingiausios knygos „Išminties Žodis” citatos.

Knyga skiriama plačiai skaitytojų auditorijai.

Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knyga "Dieviškosios Išminties Lobiai" (išversta į anglų kalbą) buvo pateikta dalyvauti stambiame tarptautiniame knygų konkurse (Readers' Favorite - 2019), vykusiame JAV. Ji buvo nominuota trijuose žanruose: "Dvasinis/Mistinis", "Įkvepiantis" ir "Naujoji Era". Šis konkursas tapo vienu iš didžiausių pasaulyje, jame dalyvavo daugiau nei tūkstantis dalyvių iš daugiau nei 10 šalių. 2019 metais tai buvo pats didžiausias konkursas per visą jo istoriją. Toks didelis paraiškų skaičius sudarė didelę konkurenciją ir dėl to tūkstančiai puikių knygų nebuvo įvertintos.

Nepaisant to, recenzentas kategorijoje "Dvasinis/Mistinis" išrinko knygą "Dieviškosios Išminties Lobiai" ir skyrė jai aukščiausią penkių žvaigždučių reitingą kiekvienoje iš šių kategorijų: "Apipavidalinimas", "Siužetas", "Temos atskleidimas", "Formatavimas", "Prekės pateikiams".

Šis bendras reitingas suteikė teisę įsigyti blizgius sidabrinius reljefinius lipdukus, kurie uždedami ant knygų, kad būtų paskelbta, jog ši knyga yra "Readers' Favorite Five Stars", turinti 5-ių žvaigždučių reitingą konkurse "Milyma skaitytojų knyga".

Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knygos "Dieviškosios Išminties Lobiai" recenzija, kurią davė Mamta Madhavan tarptautinio konkurso "Readers Favorite 2019" rėmuose, kategorijoje "Dvasinis/Mistinis":

"Tatjanos Mikušinos "Dieviškosios Išminties Lobiai" - tai vertas dėmesio citatų rinkinys, susidedantis iš Išminties Žodžių, kurie skatina skaitytojus įgyti vidinę harmoniją.

Knyga taip pat paskatins skaitytojus suvokti, kad visa Dieviškoji Išmintis, kurios jie ieško, yra jų pačių viduje, ir atverti savo širdis Dieviškajai Meilei. Kiekviena citata įkvepia, motyvuoja ir priartina prie Dievo.

Ši knyga padės skaitytojams išsaugoti pusiausvyrą savo gyvenime ir privers juos ieškoti savo laisvės, kuri yra vienas pačių svarbiausių sielos būsenų.

Tai įžvalgi bei įkvepianti knyga, kuri parengs skaitytojus bendravimui su Dieviškuoju Pasauliu, kur jie galės atrasti laimę ir palaimą.

Ne visada yra lengva sudominti skaitytojus sužinoti daugiau apie Dievą, ir autorė daro puikų darbą, supažindindama skaitytojus su geromis mintimis ir pozityviais laiškais per citatas. Tai padės skaitytojams atkreipti dėmesį į puikius pavyzdžius gamtoje, muzikoje ir mene.

Knygos turinys išdėstytas tokiu būdu, kad skaitytojai gali lengvai jį suprasti ir pritaikyti praktikoje.

Tai labai gera knyga, kuri padeda mąstyti apie Dievą ir Jo buvimą mūsų gyvenime, ir ieškoti Dieviškųjų Pasireiškimų kasdieniame gyvenime.

Kiekviena citata knygoje yra gera.

Tatjanos Mikušinos knyga "Dieviškosios Išminties Lobiai" turi būti kiekvieno žmogaus asmeninėje kolekcijoje, nes šią knygą galima skaityti vėl ir vėl. Tai padeda žmogui gyventi džiaugsmingai ir kurti Dieviškąją Realybę savo aplinkoje".

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Dieviškosios Išminties Lobiai (rusų kalba)
4,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau