Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knyga "Dieviškosios Išminties Lobiai" pateikta į tarptautinį konkursą JAV "Readers Favorite 2019"


Šiais 2019 metais Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knyga "Dieviškosios Išminties Lobiai" pateikta į tarptautinį konkursą JAV "Mylima skaitytojų knyga - 2019" (Readers' Favorite - 2019) ir buvo nominuota trijuose žanruose: "Dvasinis-Mistinis", "Įkvepianti" ir "Naujoji Era".

Šis konkursas tapo vienu iš stambiausių pasaulyje. Jame dalyvavo tūkstančiai dalyvių iš daugiau nei 10 šalių. Šiais metais tai buvo pats didžiausias konkursas per visą jo istoriją.

Toks didelis paraiškų skaičius sudarė didelę konkurenciją ir dėl to tūkstančiai puikių knygų nebuvo įvertintos.

Nepaisant to, recenzentas kategorijoje "Dvasinis/Mistinis" išrinko knygą "Dieviškosios Išminties Lobiai" ir skyrė jai aukščiausią penkių žvaigždučių reitingą kiekvienoje iš šių kategorijų: "Apipavidalinimas", "Siužetas", "Temos atskleidimas", "Formatavimas", "Prekės pateikiams".

Šis bendras reitingas suteikė teisę įsigyti blizgius sidabrinius reljefinius lipdukus, kurie uždedami ant knygų, kad būtų paskelbta, jog ši knyga yra "Readers' Favorite Five Stars", turinti 5-ių žvaigždučių reitingą konkurse "Milyma skaitytojų knyga".

Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knygos "Dieviškosios Išminties Lobiai" recenzija, kurią davė Mamta Madhavan tarptautinio konkurso "Readers Favorite 2019" rėmuose, kategorijoje "Dvasinis/Mistinis":

"Tatjanos Mikušinos "Dieviškosios Išminties Lobiai" - tai vertas dėmesio citatų rinkinys, susidedantis iš Išminties Žodžių, kurie skatina skaitytojus įgyti vidinę harmoniją.

Knyga taip pat paskatins skaitytojus suvokti, kad visa Dieviškoji Išmintis, kurios jie ieško, yra jų pačių viduje, ir atverti savo širdis Dieviškajai Meilei. Kiekviena citata įkvepia, motyvuoja ir priartina prie Dievo.

Ši knyga padės skaitytojams išsaugoti pusiausvyrą savo gyvenime ir privers juos ieškoti savo laisvės, kuri yra vienas pačių svarbiausių sielos būsenų.

Tai įžvalgi bei įkvepianti knyga, kuri parengs skaitytojus bendravimui su Dieviškuoju Pasauliu, kur jie galės atrasti laimę ir palaimą.

Ne visada yra lengva sudominti skaitytojus sužinoti daugiau apie Dievą, ir autorė daro puikų darbą, supažindindama skaitytojus su geromis mintimis ir pozityviais laiškais per citatas. Tai padės skaitytojams atkreipti dėmesį į puikius pavyzdžius gamtoje, muzikoje ir mene.

Knygos turinys išdėstytas tokiu būdu, kad skaitytojai gali lengvai jį suprasti ir pritaikyti praktikoje.

Tai labai gera knyga, kuri padeda mąstyti apie Dievą ir Jo buvimą mūsų gyvenime, ir ieškoti Dieviškųjų Pasireiškimų kasdieniame gyvenime.

Kiekviena citata knygoje yra gera.

Tatjanos Mikušinos knyga "Dieviškosios Išminties Lobiai" turi būti kiekvieno žmogaus asmeninėje kolekcijoje, nes šią knygą galima skaityti vėl ir vėl. Tai padeda žmogui gyventi džiaugsmingai ir kurti Dieviškąją Realybę savo aplinkoje".