0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Išminties Knyga (rusų kalba)

Kiekvienas, kas sutiko šią knygą, sutiko ją ne atsitiktinai. Joje yra senas kaip pasaulis Mokymas. Daugelis kartų studijuos šią knygą, nes joje yra pati Gyvenimo esmė.

Formatas: 200 x 260;
Puslapių skaičius: 1176;
Viršelis: kietas;
Su iliustracijomis

Kaina: 98,00 €
Aprašymas

Kiekvienas, kas sutiko šią knygą, sutiko ją ne atsitiktinai. Joje yra senas kaip pasaulis Mokymas. Daugelis kartų studijuos šią knygą, nes joje yra pati Gyvenimo esmė.

Duoto Mokymo pagrindas - Aukščiausios Žinios. Visais laikais į Žemę ateidavo Pranašai, Mesijai, kurie duodavo atnaujintas Dieviškojo, Dorovinio Įstatymo Žinias žmonijai. Mūsų laikais šios Žinios yra duodamos per Valdovų Pasiuntinį Tatjaną Nikolajevną Mikušiną - filosofę, visuomenės veikėją.

Per dvylika metų Tatjana Nikolajevna Mikušina užrašė daugiau nei 470 Laiškų filosofinių pokalbių forma, kurios įėjo į šią knygą.

Leisime duoti patarimą skaitytojui, abejojančiam dėl Aukščiausių Žinių egzistavimo, susikoncentruoti ne į medžiagos pateikimo formą, bet į esmę to, kas yra parašyta. O esmė yra tokia daugiabriaunė, kad aprėpia visas gyvenimo puses ir duoda atsakymą į pagrindinį klausimą: kam kiekvienas iš mūsų atėjo į šį pasaulį? Mokyme atskleidžiamos unikalios žinios apie kūrinijos, žmogaus bei visko kas gyva sandarą ir evoliuciją, pateikiamas Didžių kūrinijos Įstatymų, pagal kuriuos gyvena visa visata, aprašymas: priežasties ir pasekmės Įstatymas (Rytuose jis yra žinomas kaip Karmos Įstatymas), sielų persikūnijimo Įstatymas, Gailestingumo ir Atjautos Įstatymas, Didis Dorovinis Įstatymas. Šie Įstatymai ne taip plačiai yra žinomi žmonijai, tačiau visa kas gyva patiria šių Įstatymų veikimą.

T.N. Mikušinos darbuose yra kvietimas atsisakyti menamų, laikinų vartotojiškos visuomenės vertybių ir atkurti tokias amžinas vertybes kaip meilė, geraširdiškumas, garbė, orumas, dorovingumas, rūpestis artimu ir svarbiausia - neprievarta.

Šis darbas bus įdomus ir mokslininkams, ir visiems žmonėms, kas supranta, kad ne vien duona kasdienine yra gyvas žmogus. Kiekvienas suras jame tas sakralis Žinias, kurių, galbūt, ieškojo visą gyvenimą.


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Išminties Knyga (rusų kalba)
98,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau