Džiugi žinia iš Amerikos!

Bronzos medalis didžiausiame konkurse

Rašytoja, filosofė, visuomenės veikėja Tatjana Nikolajevna Mikušina ir knyga "Morija" įvertintos Bronzos Medaliu stambiausiame tarptautiniame konkurse "Mylima skaitytojų knyga - 2022 (Readers' Favorite - 2022), kuris kasmet rengiamas JAV.Per praėjusius tris metus Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knygoms buvo suteikiamas aukščiausias 5-ių žvaigždučių reitingas:


"Dieviškosios Išminties Lobiai" - 2019

"Sanat Kumara" - 2020

"Maitrėja" - 2021

"Dieviškosios Išminties Lobiai" - 2019

"Sanat Kumara" - 2020

"Maitrėja" - 2021
Šiais 2022 metais pirmą kartą autorius Tatjana Nikolajevna Mikušina ir jos knyga "Morija", kurioje yra Išminties Valdovų Mokymas, įvertinta dar aukštesniame lygyje.

Įvyko ilgai lauktas įvykis - autoriaus ir knygos pateikimas Nugalėtojų konkursui "Readers' Favorite - 2022" ir bronzinio apdovanojimo įteikimas.


Knyga "Morija" buvo nominuojama skyriuose "Dvasinis/Mistinis" ir "Naujoji Era".
Blizgantys reljefiniai lipdukai ant knygos viršelio liudija, kad ši knyga iškovojo bronzos medalį konkurse "Mylima skaitytojų knyga - 2022" (Readers' Favorite - 2022 Bronze Medal).

Iš visos širdies sveikiname mūsų mylimą Mokytoją Tatjaną Nikolajevną Mikušiną su jai ir jos knygai "Morija" skirtu bronziniu apdovanojimu didžiausiame tarptautiniame konkurse "Readers Favorite - 2022", vykstančiame Amerikoje!


Svajojame, tikime ir tikimės pergalės!Visada Pergalė!

Visada Pergalė!

Visada Pergalė!


Su mūsų širdžių meile ir beribiu dėkingumu!

Tartptautinio Sirijaus centro komanda.


Savo ruožtu reiškiu nuoširdžią padėką ir dėkingumą tarptautinei komandai už ilgametį nesavanaudišką Darbą Bendram Gėriui!

Su Dievu viskas įmanoma!

Tatjana Mikušina