0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Pasakos mylimiausiems

Šioje knygoje mes tęsiame su tavimi pokalbį apie tai kas svarbiausia: apie džiaugsmą ir dosnumą, apie nuoširdumą ir geranoriškumą, apie pagalbą ir pasiaukojimą. Pasakų puslapiuose susitiksi su mažyliu, kuris norėjo, kad visi būtų laimingi.

Formatas: 205 x 280 x 2;
Puslapių skaičius: 24;
Viršelis: minkštas;

Vieneto kaina (vnt.): 3,50 €
Aprašymas

Šioje knygoje mes tęsiame su tavimi pokalbį apie tai kas svarbiausia: apie džiaugsmą ir dosnumą, apie nuoširdumą ir geranoriškumą, apie pagalbą ir pasiaukojimą.

Pasakų puslapiuose susitiksi su mažyliu, kuris norėjo, kad visi būtų laimingi; su Ugnies Fėja, kuri padeda kaimiečiams; su Eglute, nepagailėjusia gyvybės dėl žmonių laimės; su žmogumi, kuris susilaužė koją, tačiau nesusikrimto, o rado savo ligoje prasmę; su berniuku Saša, kuris išmoko klausytis savo širdies. Visi šie ir kiti pasakų herojai – tokie pat Žvaigždžių takelio keliauninkai, kaip ir mes su tavimi. Tik vienas yra arčiau Žvaigždės, o kiti – nuo jos toliau.

Taip vyksta todėl, kad priartėti prie Žvaigždžių Karalystės nėra lengva. Tam reikia būti atviriems žinioms ir daug dirbti, o ne laukti, kad kažkas ateis ir viską „išdėlios lentynėlėse” arba už tave pažingsniuos.

Ar esi pasirengęs mokytis ir žingsniuoti pats?

Tada nedelsdami traukiame į kelionę!

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Pasakos mylimiausiems
3,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau