0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Atgaila išgelbės Rusiją (rusų kalba)

Knyga pašvęsta Imperatoriui Nikolajui II Aleksandrovičiui Romanovui ir jo šeimai ir skirta pakeisti nusistovėjusią visuomenėje požiūrį į šimtmečio senumo įvykius.

Formatas: 118 x 163;
Puslapių skaičius: 264;
Viršelis: kietas;
Spalvotos iliustracijos

Kaina: 7,00 €
Aprašymas

Knyga pašvęsta Imperatoriui Nikolajui II Aleksandrovičiui Romanovui ir jo šeimai ir skirta pakeisti nusistovėjusią visuomenėje požiūrį į šimtmečio senumo įvykius.

Deja, tik dabar, praėjus šimtmečiui, tikrasis Imperatoriaus Nikolajaus II paveikslas, taip pat ir Imperatorienės Aleksandros Fiodorovnos bei jų vaikų, tapo pasiekiamas Rusijos ir kitų šalių, kadaise įėjusių į Rusijos Imperijos sudėtį, žvilgsniui.

Ir mes pamatėme be galo dorus, paprastus ir nuoširdžius žmones, kupinus kilnumo ir meilės savo Tėvynei, meilės, kurios negalėjo palaužti jokie išbandymai.

Ir tuo kartesnis bei tragiškesnis atrodo Rusijos imperijos gyventojų pasirinkimas prieš šimtmetį, nusisukusių nuo caro, atstūmusių gerus jo valdymo vaisius ir pasinėrusius į ateizmo bei netikėjimo bedugnę ilgiems 70 metų...

1918 metais įvykdžiusi baisų nusikaltimą - caro šeimos nužudymą, sąmoningai ar nesąmoningai pritarianti šioms žudynėms, Rusijos liaudis nusuko nuo Dievo paskirto kelio: palaipsnių visuomenės pokyčių per aukščiausius dvasinius ir dorovinius principus. Atsisakiusi Imperatoriaus kartu sulaužė ištikimybės priesaiką, duotą Rusijos tautos Romanovų dinastijai Zemskio Sobore ("krašto susirinkime") 1613 metais.

Ir štai dabar priešais mus yra sudėtinga, bet didinga užduotis. Kad atsivertų naujas šviesus Kelias Rusijai, kiekvienas visuomenės narys turi pereiti atgailą savo širdyje. Reikia atgailauti už protėvių darbus ir kartu išlaisvinti rusų tautą iš išdavystės nuodėmės.

Kai atgaila įvyks, atsivers naujas puslapis Rusijos istorijoje - tikro tikėjimo, pamaldumo ir humanizmo puslapis. Tada Rusija, pagaliau, taps tuo, kuo jai ir privalu būti - Šviesos Valstybe! Mes turime sugrįžti prie Dievo!

Pačiam plačiausiam skaitytojų ratui.


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Atgaila išgelbės Rusiją (rusų kalba)
7,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau