0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Apie sveikatą, laimę, darbą ir pinigus (rusų kalba)

Šioje knygoje atskleidžiamos temos yra labai aktualios daugeliui žmonių – praktiškai kiekvienas iš mūsų siekiame būti sveiki, turėti pakankamai pinigų, dirbdami gauti malonumą ir, galų gale, įgyti laimę. Kaip gi to pasiekti?

Formatas: 125 x 174;
Puslapių skaičius: 120;
Viršelis: minkštas;

Vieneto kaina (vnt.): 4,50 €
Aprašymas

Šioje knygoje atskleidžiamos temos yra labai aktualios daugeliui žmonių – praktiškai kiekvienas iš mūsų siekiame būti sveiki, turėti pakankamai pinigų, dirbdami gauti malonumą ir, galų gale, įgyti laimę.

Kaip gi to pasiekti?

Knygoje duodami patarimai daugelio žmonių gyvenimus jau pakeitė į gerąją pusę.

Tikriausiai, paslaptis ta, kad visos rekomendacijos yra labai paprastos, tačiau už taip atrodančio paprastumo jose slypi gyvenimiška išmintis.

"Daugelis iš jūsų ir toliau savo širdyje laiko agresiją ir dėl savo blogos savijautos kaltina daktarus, artimuosius, darbą, viršininką. Bet tai yra neteisingas požiūris. Pirmas žingsnis į jūsų išgijimą bus supratimas, kad niekas dėl jūsų ligų nekaltas, tik jūs patys. Ir visas jūsų ligas jūs patys išprovokavote tada, kai pykote, kenkėte kitiems žmonėms, leidote sau blevyzgoti, netinkamai elgtis, vartojote jūsų organizmą teršiančius gėrimus ir maistą.

Jūs patys esate visų jūsų ligų priežastis. Ir tada, kai jūs suprantate šį paprastą dalyką, jūs žengiate pirmą ir patį svarbiausią žingsnį į išgijimą".

Numylėtinis Hilarionas, 2007 m. sausio 4 d.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Apie sveikatą, laimę, darbą ir pinigus (rusų kalba)
4,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau