0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Morija

Knyga "Morija" - unikali. Daugelis, kas ją perskaitė, pasakytų, kad tai tikra sėkmė jų gyvenime - sutikti šią knygą savo Kelyje.

Formatas: 105 x 145 x 22;
Puslapių skaičius: 352;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 9,90 €
Aprašymas

Knyga "Morija" - unikali. Daugelis, kas ją perskaitė, pasakytų, kad tai tikra sėkmė jų gyvenime - sutikti šią knygą savo Kelyje.

Knygoje pateiktas Valdovo El Morijos Mokymas, perduotas per Pasiuntinį Tatjaną Nikolajevną Mikušiną 2005-2014 metų laikotarpiu.

Mylimas mūsų Valdovas kreipiasi į mus, Žemės žmoniją, per savo Laiškus, duoda neįkainojamas žinias, kurios gali padėti kiekvienam iš mūsų šiuo sunkiu pereinamuoju laikotarpiu.

Daugelis iš mūsų buvome ir liekame Morijos mokiniais, nepaisant to, kad savo išorine sąmone to galime ir nesuvokti. Į savo mokinius El Morija kreipiasi daugelyje savo Laiškų, jis kalba apie tokias nepakeičiamas kiekvieno mokinio savybes, kaip pastovumas, kryptingas siekimas, ištikimybė, disciplina. Jis kalba apie mūsų pareigą, apie tai, kodėl mes atėjome į šį pasaulį, apie būtinybę veikti vardan Bendros Gerovės, apie tikrą Tarnystės artimui ir Tarnystės gyvybei supratimą.

Be informacinės dedamosios kiekvienas Laiškas turi Valdovo Morijos energijas ir skaitytojas gali pajusti jo beribę tėvišką meilę mums, jo mokiniams.

"...Tikėjimo, kryptingumo ir pastovumo savybės yra būtinos jums šiame jūsų išsivystymo etape.

Ir tai, ko negali padaryti žmogus, – gali padaryti Dievas. Netgi tai, kas iš žmogiškosios logikos požiūrio taško yra neįmanoma.

Tiesiog įsileiskite į jūsų sąmonę Dievą, visa kita Jis padarys Pats.

Nesmagu kartoti šias paprastas Tiesas. Tačiau jūsų gyvenimų sumaištis ir aplinkybės nuolatos užstoja nuo jūsų tas perspektyvas, kurias mes atveriame mūsų Laiškuose. Todėl kiekvieną dieną jūs turite tiesiog traukti save iš masinės sąmonės liūno ir veržtis į Dieviškosios sąmonės kalnų viršukalnes. Viena jūsų veltui praleista diena nusviedžia jus savaitei atgal.

Todėl tik kasdienis darbas su savimi, tik kasdienės pastangos gali pakeisti jus ir jus supančią iliuziją".

Valdovas Morija, 2011 m. birželio 26 d.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Morija
9,90 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau