0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Išminties Valdovų Mokymai

Knyga sudaryta iš trijų knygų medžiagos, kaip trijų didelės vertės perlų. Kiekvienas jų atskleidžia svarbias Mokymo briaunas.

Formatas: 154 x 217 x 52;
Puslapių skaičius: 832;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 9,50 €
Aprašymas

Išminties Valdovų Mokymai

Knyga sudaryta iš trijų knygų medžiagos, kaip trijų didelės vertės perlų. Kiekvienas jų atskleidžia svarbias Mokymo briaunas. Pats Mokymas perduotas Laiškų pavidalu per T.N. Mikušiną. Šiuose Laiškuose yra dvasinis Mokymas. Jis panašus į vandenyną, beribį ir galingą, kurį sudaro atskiri lašeliai - Mokymai, atskleidžiantys daug Dieviškosios Tiesos aspektų.

„Mokymas apie Dievą, Sielą ir Neprievartą” – tai knyga apie tris labai svarbius Mokymo aspektus.

Mokymas apie Dievą pateikia atsakymus į esminius egzistencinius klausimus: ar galima suprasti Dievą, priartėti prie Dievo? Kur yra Kelias, vedantis pas Dievą? Ar galima būti Dievuje ir kas tai yra Dieviškumo jausmas? Kaip suteikti galimybę Dievui reikštis per mus? Kaip tapti bendrakūrėju su Dievu? Mokymas apie Dievą įtvirtina Aukščiausiojo šios Visatos Dieviškojo Įstatymo prioritetą, paaiškina kodėl būtina juo sekti, duoda supratimą apie tai, kad viskas kas egzistuoja yra Dievas.

Mokymas apie sielą, lyginant jį su egzistuojančiomis filosofinėmis bei religinėmis sistemomis, pateika platų supratimą apie sielą. Jis leidžia žmogui į savo išorinę sąmonę įsileisti mintį apie savo paties Dieviškumą. Išminties Valdovai pasakoja apie būtiną harmoningą sielos, fizinio kūno ir aukščiausios žmogaus dalies vystymąsi, kalba apie mūsų sielų susiderinimą su Aukščiausiais pasauliais, kurie jai yra kaip kamertonas. Mokymas duoda supratimą apie sielos evoliuciją, apie sielos perėjimą į subtilesnius egzistencinius būties lygmenis

Mokymas apie neprievartą atskleidžia vieną iš kertinių filosofinių temų. Šiuolaikiniame pasaulyje nuolatos auga agresijos ir prievartos lygis, o to priežastis yra susijusi su didžiosios žmonių dalies sąmonės lygiu. Tik tobulindami savo sąmonę, mes sugebėsime ateiti prie teisingesnės visuomenės ir viso gyvenimo sandaros. Šalindami iš savo sąmonės agresiją, neapykantą, pyktį ir keisdami šias netobulas būsenas dieviškaisiais Meilės, Atjautos ir Gailestingumo pasireiškimais, mes darome įtaką viskam, kas mus supa mūsų pasaulyje ir darome jį tobulesniu.

„Mokymas apie sąmonės pakeitimą”. Knygoje - atrinkti Išminties Valdovų Laiškai, susiję su vienu svarbiausių Mokymo skyriumi, kurį jie duoda: Mokymas apie sąmonės pakeitimą.

Šio Mokymo esmė yra tai, kad visas mus supantis pasaulis yra ne kas kita, tik veidrodis, kuriame atsispindi mūsų sąmonė. Todėl keisdami save, mes keičiame šį pasaulį.

Tobulai sąmonei atitinka tobulesnis pasaulis.

Mokymas apie sąmonės pakeitimą apžvelgiamas keliuose lygiuose:

- individo lygmenyje duodamos rekomendacijos apie metodus ir priemones, leidžiančias dirbti su savimi;

- Žemės žmonijos bendruomenės lygmenyje duodamas supratimas apie tai, kad kolektyvinė sąmonė ir kolektyvinis žmonijos nesąmoningumas keičia situaciją planetoje;

- Visatos lygmenyje aprašomi globalūs Visatos išskleidimo ir suskleidimo procesai protingų būtybių sąmonių dalyvavimas šiuose procesuose.

„Budų ir Bodishatvų Mokymai” – nauja knyga šiame komplekte. Viename iš Numylėtinio Budos Vairočanos Laiškų sakoma: „Mano Laiško nektaras prasiskverbs į pačius slapčiausius jūsų sielos kampelius ir atneš jums su niekuo nepalyginamą palaimą”. Šios knygos, savyje turinčios Budų Išmintį, skaitymas, gali suteikti tokią palaimą kiekvienam kryptingai siekiančiam skaitytojui.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Išminties Valdovų Mokymai
9,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau