0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Šiva (rusų kalba)

Šiandien, lemiamu žmonijos istorijoje momentu, Viešpats Šiva kreipiasi į mus per Pasiuntinį T.N. Mikušiną. Šios knygos puslapiuose duotas neįkainojamas Viešpaties Šivos Mokymas Žemės žmonėms.

Formatas: 98 x 140;
Puslapių skaičius: 208;
Viršelis: kietas;

Kaina: 9,60 €
Aprašymas

Viešpats Šiva - gerasis Viešpats, Mahadevas. Kartu su Brahma - Kūrėju ir Višnu - Saugotoju, Šiva įeina į Trimurti - trejetą svarbiausių indiškojo panteono Dievybių. Šiva - iliuzijos Griovėjas, Kosminio Gailestingumo įsikūnijimas. Jis atneša išsilaisvinimą ir atsinaujinimą sieloms, patekusioms Majos įtakon. Taip pat Šiva - jogų ir asketų Mokytojas mistiniuose moksluose. Didieji šventieji Šankaračarja ir Babadži yra žinomi kaip Šivos avatarai Žemėje.

Ir štai šiandien, lemiamu žmonijos istorijoje momentu, Viešpats Šiva kreipiasi į mus per Pasiuntinį T.N. Mikušiną. Šios knygos puslapiuose duotas neįkainojamas Viešpaties Šivos Mokymas Žemės žmonėms. Štai kai kurie šių žinių aspektai:

  • Mokymas apie Dievą, apie esmę to, kas tai yra Dievas, kuris duotas žmonijos supratimui šiuo istorinio laiko momentu.
  • Mokymas apie Atpažinimo dovaną - atpažinimo Gėrio nuo Blogio, Realybės nuo Iliuzijos, padedančios pakilti į naują sąmonės lygį ir supratimą savęs bei supančio pasaulio.
  • Nauji Guru-čelos santykių aspektai ir kitos žinios.

Kiekvienas žodis prisotintas energijos ir neša Sielai išsilaisvinimą iš Majos burtų.

"Jūsų gyvenimuose jūs vis susidursite su jūsų artimųjų, jūsų sutuoktinių, jūsų vaikų, žmonių, kuriuos jūs mylite, sudievinimu. Jūsų gyvenimuose jūs vis susidursite su daiktų, prabangos dalykų, pinigų sudievinimu. Jūs vis susidursite su valdžios ir jėgos sudievinimu. Jūs daug ką statysite ant pjedestalo ir garbinsite šį fetišą kaip Dievą.

Tačiau praeis daug laiko, ir jūs pradėsite suprasti, kad nėra nieko, kas galėtų užimti tikrojo Dievo vietą jūsų širdyje".

Viešpats Šiva


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Šiva (rusų kalba)
9,60 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau