0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Sen Žermenas (rusų kalba)

XI amžiuje Valdovas Sen Žermenas ir toliau moko bei nukreipia Žemės žmoniją. Sen Žermenas - naujos epochos, Vandenio Epochos Hierarchas. Jo diktavimai, duoti per Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinį T.N. Mikušiną, nurodo tiesų kelią į naują visuomenę - laimingą Aukso Amžiaus visuomenę. Valdovo žodžiai kupini optimizmo, kryptingo siekio ir nenugalimos permainų energijos!

Formatas: 98 x 140;
Puslapių skaičius: 104;
Viršelis: kietas;

Kaina: 6,00 €
Aprašymas

Sen Žermenas, be abejonės, pats paslaptingiausias XVIII amžiaus Europos žmogus. Alchemikas, gydovas, diplomatas, politikas, muzikantas, slaptų bendrijų įsteigėjas bei globėjas. Sen Žermenas buvo vedančioji figūra pas to laikmečio rozenkreicerius, frankmasonus, riterius tamplierius.

Jis lankydavosi Prancūzijos, Anglijos, Prūsijos, Rusijos dvariškių susitikimuose. Grafas Sen Žermenas laisvai kalbėjo daugybe kalbų. Tarp jų: prancūzų, anglų, vokiečių, italų, ispanų, portugalų, rusų, sanskrito, graikų, kinų ir arabų.

Grafas Sen Žermenas, kas gi jis? J.P. Blavatskaja pažymi, kad "grafas Sen Žermenas, be abejonės, yra iškiliausias Rytų Adeptas, iš kada nors atsidūrusių Europoje". Elizbhet Clare Prophet rašė apie tai, kad viena iš Sen Žermeno užduočių buvo "pagreitinti mokslo ir technikos vystymąsi, siekiant, kad žmonėms būtų daugiau laiko dvasiniam tobulėjimui".

XXI amžiuje Valdovas Sen Žermenas ir toliau moko bei nukreipia Žemės žmoniją. Sen Žermenas - naujos epochos, Vandenio Epochos Hierarchas. Jo diktavimai, duoti per Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinį T.N. Mikušiną, nurodo tiesų kelią į naują visuomenę - laimingą Aukso Amžiaus visuomenę. Valdovo žodžiai kupini optimizmo, kryptingo siekio ir nenugalimos permainų energijos!

"Neabejokite, kad pasikeitimai ir pertvarkymai įvyks. Žvaigždės, kosminė galimybė ir visi Dangiškieji Pulkai jau yra pasiruošę Aukso Amžiaus atėjimui. Liko mažas darbelis: tai, kaip būtini pertvarkymai įvyks fiziniame plane. Ir netgi tuo atveju, jeigu tai neįvyks, kaip mes tikėjomės, gyvenant dabar esančiai kartai, tai įvyks artimiausioje ateityje.

Neverskite Pakylėtųjų Pulkų laukti! Drąsiau įsitraukite į naujos sąmonės, naujo mąstymo formavimo procesą. Būtent tada, kai jūs savo sąmonėje įsileisite tai, kad viskas gali pasikeisti ir viskas gali pasikeisti pagal Dieviškąjį Įstatymą, šie pasikeitimai įvyks".

Sen Žermenas, 2011 m. birželio 18 d.

Be rusų kalbos, knyga dar yra išleista anglų, bulgarų, latvių, vokiečių kalbomis.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Sen Žermenas (rusų kalba)
6,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau