0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Sanat Kumara

Sanat Kumara - Mokytojų Mokytojas - duoda neįkainojamas žinias per savo Pasiuntinį T.N. Mikušiną apie Įšventinimų Kelią, apie mistines patirtis, apie savo ego įveikimą. Sanat Kumaros Laiškai alsuoja Meile ir begaliniu gailestingumu žmonėms.

Formatas: 105 x 145 x 25;
Puslapių skaičius: 372;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 9,00 €
Aprašymas

Amžinasis (Dienų Senovis), Ahura Mazda, Spindintis Manvantaros Aušros Sūnus - šiais, o taip pat ir daugeliu kitų vardų Sanat Kumara yra žinomas Rytų religijose. Vakaruose šis vardas pirmą kartą nuskambėjo iš teosofinės literatūros puslapių - J.P. Blavatskajos "Atskleistosios Izidės" ir "Slaptosios Doktrinos".

Sanat Kumara - planetinės Hierarchijos vadovas. Kas gi jis yra Žemės žmonijai? Gali būti pateiktas tik vaizdinys, blankus atspindys Jo Didžiulės Aukos.

Sanat Kumara - Mokytojų Mokytojas - duoda neįkainojamas žinias per savo Pasiuntinį T.N. Mikušiną apie Įšventinimų Kelią, apie mistines patirtis, apie savo ego įveikimą. Sanat Kumaros Laiškai alsuoja meile ir begaliniu gailestingumu žmonėms. Jo Žodis - mylimo Tėvo žodis, kviečiančio savo vaikus namo.

"...Visada turite prisiminti, kad nesate vieniši. Mes akylai stebime kiekvieną, išdrįsusį kopti į Dieviškosios sąmonės uolą, ir kraštutiniu atveju, kritinėje situacijoje mes visada paduosime jums ranką. Jeigu jūsų ketinimai tyri, tai jums nėra ko bijoti.

Jūsų siekių tyrumas apgaubia jus nepažeidžiama Šviesos apsauga.

Kiekvienas iš mūsų savo buvimo Žemėje metu praėjo tuo pačiu Keliu. Kelias patikrintas. Todėl ruoškitės kelionei ir ženkite į Kelią drąsiau".

AŠ ESU Sanat Kumara ir aš būsiu su kiekvienu iš jūsų tol, kol jūs visi nesugrįšite Namo.

Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knyga "Maitrėja" (išversta į anglų kalbą) buvo pateikta dalyvauti stambiame tarptautiniame knygų konkurse (Readers' Favorite - 2020), vykusiame JAV. Konkurso žiuri jai skyrė aukščiausią penkių žvaigždučių reitingą!

Knyga buvo nominuota skyriuose "Dvasinis-mistinis" ir "Naujoji Era".

Iš kelių tūkstančių knygų, pateiktų į konkursą, recenzentas išsirinko šią knygą ir suteikė jai 5-ių žvaigždučių reitingą kiekvienoje iš kategorijų: išorinis vaizdas, siužetas, temos atskleidimas, formatavimas, prekės pateikimas.

5-ių žvaigždučių reitingas - tai pats aukščiausias įvertinimas knygai.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Sanat Kumara
9,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau