0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Maitrėja (rusų kalba)

XXI amžiaus pradžioje Viešpats Maitrėja ateina su savo Išminties Žodžiu per Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinį T.N. Mikušiną. Jis duoda pamokymus žmogaus išsilaisvinimui iš žemojo ego valdžios ir moko mus užmegzti ryšį su Aukščiausiuoju Aš.

Formatas: 98 x 140;
Puslapių skaičius: 296;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 9,80 €
Aprašymas

Viešpats Maitrėja - Naujos Epochos, Pasaulio Motinos Epochos Buda. Pagal senovės padavimus, žinomus Tibete, Nepale, Kinijoje ir Japonijoje, į Žemę ateis Mesijas - Išgelbėtojas, kuris, turėdamas Dieviškųjų Įstatymų Žinojimą, apšvies žmones ir atstatys Žemėje prarastą teisingumą. Šis ateisiantis Išgelbėtojas žinomas pasauliui skirtingais vardais: Indijoje jis vadinamas Kalki Avatar, Kinijoje - Mile, Japonijoje - Miroku, lamų mitologijoje - Maidar, bet dažniau už kitus skamba Maitrėjos vardas. Maitrėja yra vienintelis Bodhisatva, kurį pripažįsta visas budizmo kryptis. Pagal padavimus Jis ateis, kad pratęstų Gautamos Budos Mokymą.

Maitrėjos atėjimas žemiškais matais įvyks dar negreitai, bet Naujos Epochos Buda jau dabar tarnauja Žemės evoliucijoms. XXI amžiaus pradžioje Viešpats Maitrėja ateina su savo Išminties Žodžiu per Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinį T.N. Mikušiną. Jis duoda pamokymus žmogaus išsilaisvinimui iš žemojo ego valdžios ir moko mus užmegzti ryšį su Aukščiausiuoju Aš.

Vienas iš svarbiausių Mokymų, perduotų Maitrėjos Žemės žmonijai, yra žinios apie Įšventinimų Kelią. Maitrėja ne tik pasakoja apie mokinių išbandymus kelyje, bet ir kviečia ištikimuosius bei pasišventusius į savo Įšventinimų Mokyklą. Ir čia jis nušviečia dar vieną savo Misijos pusę: Maitrėja - Naujos Epochos Guru, Dvasinis Mokytojas, kurį turi pripažinti visa žmonija. Todėl Jo atėjimas įvyks ne anksčiau, nei žmonės sugebės priimti ir atpažinti jį. O paruošti Maitrėjos atėjimą turi jo ištikimi mokiniai.

"Aš ateinu per Mano mokinius, per tuos, kurie leidžia Man būti savo šventovėse, ir aš ruošiu Kelią savo įsikūnijimui Žemėje.

Aš negaliu ateiti, kol jūs savo sąmonėje nesate pasiruošę manęs priimti. Todėl vienintelis dalykas, trukdantis mano įsikūnijimui Žemėje, yra jūsų sąmonės lygis.<...>

Nuo kiekvieno iš jūsų, kurie yra įsikūnijime, priklauso mano atėjimo terminas ir mano įsikūnijimo terminas".

Viešpats Maitrėja, 2005 m. gegužės 6 d.

Koks Jis, Viešpats Maitrėja, ir ką mes galime padaryti, kad Jo atėjimas taptų realybe?

"Aš visada noriu ateiti. Tačiau Kosminis Įstatymas neleidžia man to padaryti. Todėl, kad jūsų sąmonės lygis nesugeba manęs atpažinti tada, kai aš ateisiu.

Jūs tikitės pamatyti visagalį Dievą, o aš tik mažas vaikas, turintis Didingą Išmintį.<...>

Jūs turite elgtis su jūsų vaikais, tarsi tai aš, Viešpats Maitrėja, atėjau pas jus jūsų kūdikio pavidalu".

Viešpats Maitrėja, 2009 m. gruodžio 6 d.

Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knyga "Maitrėja" (išversta į anglų kalbą) buvo pateikta dalyvauti stambiame tarptautiniame knygų konkurse (Readers' Favorite - 2021), vykusiame JAV. Konkurso žiuri jai skyrė aukščiausią penkių žvaigždučių reitingą!


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Maitrėja (rusų kalba)
9,80 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau