0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

Susijusios prekes

PDFSpausdintiEl.paštas
Gėris ir Blogis. Išminties Valdovų Laiškai (rusų kalba)

Priešais jus ne paprasta knyga. Tai durys, kurios praveria pačią didžiausią Žmonijos paslaptį - Gėrio ir Blogio Paslaptį.

Formatas: 140 x 200;
Puslapių skaičius: 88;
Viršelis: minkštas;

Vieneto kaina (vnt): 5,50 €
Aprašymas

Priešais jus ne paprasta knyga. Tai durys, kurios praveria pačią didžiausią Žmonijos paslaptį - Gėrio ir Blogio Paslaptį. Knygos viršelyje pavaizduotas Kaducėjus. Okultizme Kaducėjus laikomas rakto simboliu, atveriančiu ribą tarp tamsos ir šviesos, gėrio ir blogio, gyvybės ir mirties. kaip gi atverti tą ribą?

Kada žmonija pirmą kartą pažino Gėrio ir Blogio esmę? Kokia tikroji legendos apie Adomą ir Ievą bei jų nuodėmės, aprašytos Senajame Testamente, prasmė? Kas tai yra mūsų protas, duotas mums prieš daugelį milijonų metų iš Aukščiausių šios Visatos Būtybių? Kaip Gėrio ir Blogio klausimai yra susiję su Kūrinijos evoliucija?

Nors knyga parašyta suprantama kalba, jos neįmanoma suprasti vienu perskaitymu. Gali būti, kad ji nebus suvokta net per visą gyvenimą. Bet kokiu atveju, ją reikia skaityti visą gyvenimą, daug kartų perskaitant iš naujo ir suvokiant prasmę to, apie ką yra kalbama - kiekvieną kartą iš naujos pusės, vertinant amžinus Gėrio ir Blogio klausimus savo sąmonėje ir artėjant prie Didžiosios Tiesos ir Didžiosios Paslapties suvokimo.

Ši knyga yra tęsinys Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos knygos "Gėris ir Blogis. Asmeninis J.P. Blavatskajos "Slaptosios Doktrinos" perskaitymas".

"Kažkada seniai jūsų pasaulis nebuvo tankus ir jo vibracijos buvo artimos Dieviškosioms vibracijoms. Tai buvo prieš milijonus metų.

Žmogus neturėjo tankaus kūno. Ir viskas, kas jį supo, priminė rojaus sodą.

Žmogus gyveno panašiai kaip augalas. Žmogaus sąmonė buvo nenuodėminga.

Ir viskas buvo gerai, išskyrus vieną smulkmeną: žmogus neturėjo proto, todėl jis negalėjo kurti ir vystytis. Žmogaus egzistavimas buvo panašus į gyvūno.

Aukščiausios Kosminės Jėgos neturėjo galimybės toliau palaikyti egzistavimą žmogaus, kuris neturėjo proto ir, vadinasi, neturėjo galimybės vystytis.

Todėl Saulės Sūnūs, Išminties Sūnūs, nusileido į žmonių kūnus ir davė jiems galimybę įgyti protą. Išminties ugnį, su kurios pagalba žmogus įgijo sugebėjimą kurti kaip Dievai".

Viešpats Maitrėja, 2005 m. birželio 17 d.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Gėris ir Blogis. Išminties Valdovų Laiškai (rusų kalba)
5,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau