0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Atėnė Paladė (rusų kalba)

Ši knyga visiškai apvers Jūsų įsivaizdavimus apie tai, kas gi yra Deivė Atėnė Paladė ir kokį vaidmenį ji iki šiol vaidina dabar gyvenančiai žmonijai. ji turi daug veidų, bet visų pirma Ji yra Dieviškosios Tiesos Deivė.

Formatas: 98 x 140;
Puslapių skaičius: 112;
Viršelis: kietas;

Vieneto kaina (vnt.): 6,50 €
Aprašymas

Knyga visai nesupažindina skaitytojo su senovės graikų pasaulėžiūra, kurie garbino Atėnę Paladę, jos garbei statė šventyklas. Daugeliui Atėnė Paladė - tiesiog personažas iš senovės Graikijos mitų. Ar taip yra iš tikrųjų?

Ši knyga visiškai apvers Jūsų įsivaizdavimus apie tai, kas gi yra Deivė Atėnė Paladė ir kokį vaidmenį ji iki šiol vaidina dabar gyvenančiai žmonijai. Ji turi daug veidų, bet visų pirma Ji yra Dieviškosios Tiesos Deivė.

"Visais laikais žmonės skirtingai suvokdavo ir vertindavo Dieviškąją Tiesą. Buvo nuopuolio laikai, panašūs į tuos laikus, kuriais jūs dabar gyvenate, kai žmonės užmiršdavo apie Dievą, apie nepraeinančias vertybes. Buvo klestėjimo laikai, kai atgimdavo menai ir žmonės vėl įgydavo jų pačių viduje esančią dvasios didybę.
Taip buvo šalyje, kur mane garbino kaip Dievybę prieš daugelį tūkstančių metų. Aš mačiau šios šalies klestėjimo periodą. Tuo metu man buvo statomos šventyklos ir mane nuoširdžiai garbino. Vėliau viskas pasuko į nuosmukį..."

Mes gyvename dualiame pasaulyje, kur viskas persimaišė - gėris ir blogis, melas ir tiesa, šviesa ir tamsa. Daugelis iš mūsų instinktyviai ieško tiesos savo gyvenime. Tereikia mums nukreipti savo žvilgsnį į Aukščiausiąjį Įstatymą, į Dievą, ir mes sugebėsime pajusti amžinai tvarų Dieviškosios Tiesos buvimą mūsų gyvenime, kurios nepastebėdavo iki tol.

Didingoji Deivė Atėnė Paladė duoda savo Laiškus Žemės žmonijai 21-ame amžiuje. Kiekvienas iš mūsų gali gauti unikalią galimybę prisiliesti prie Aukščiausiųjų Dieviškosios Tiesos energijų ir uždegti ant savo širdies altoriaus didžiulės meilės ir dėkingumo jausmą Didžiajai Deivei Atėnei.

"Aš kreipiuosi į sielas tų žmonių, kurie mane prisimena. Kadaise jūs ateidavote į man skirtas šventoves ir aš turėjau galimybę tiesiogiai bendrauti su jūsų sielomis. Dabar jūs turite prisiminti jūsų paskirtį. Jūsų širdys neša savyje tą Tiesą, kuri turi būti išreikšta fiziniame plane. Jūs esate tie žmonės, kuriems atėjo metas veikti".


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Atėnė Paladė (rusų kalba)
6,50 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau